وبلیکیشن

باشگاه‌های ابری تاژک

با توجه به گسترش شهری و افزایش تعداد باشگاه‌ها، روش‌های سنتی برای معرفی قابلیت‌ها و امکانات باشگاه ها پاسخگو نمی‌باشد. در همین راستا این شرکت با هماهنگی سازمان ورزش و جوانان جهت ارتقاء سطح ورزش کشور، اقدام به راه‌اندازی سامانه یکپارچه‌ باشگاه‌های کشور بر روی بستر اینترنت نموده است. عوامل متعددی سبب طراحی و پیاده‌سازی سامانه مذکور شده است که برخی از آن‌ها عبارتند از:

نرم افزار TajakERP

اصطلاح  ERP  مخفف (EnterPrise Resource Planning) به معنای برنامه ریزی منابع سازمان است.
 TajakERP یک نرم افزار جامع مدیریتی است که بصورت مجموعه  فعالیت‌ها یا نرم افزارها ارائه می گردد و مزایایی همچون مکانیزه کردن فعالیت های کسب وکار، یکپارچه سازی هسته کسب و کار، تجمیع داده های سازمان و  بهبود  عملکرد یک سازمان را به دنبال دارد.

نرم افزار TajakStore

امروزه بازاریابی تحت تاثیر توسعه ارتباطات از طریق رایانه ها قرار گرفته است. با توجه به گستردگی شبكه اینترنت و تجارت در دنیای امروزی بازار دیگر مفهوم قدیم خود را ازدست داده و شكل و شمایل و ویژگیهای جدیدی پیدا كرده است. بسیاری از فروشندگان حتی خریداران محصولات خود را نمی بینند و با آنان صحبت هم نكرده اند ولی محصول خود را فروخته و وجه آن را دریافت كرده اند. این نوع فروش کالا نشان از وجود سیستمهای جدید در عرصه تجارت دارد؛ سیستمهایی كه به سرعت گسترش می یابند و هر روز سهم بیشتری از بازار را نصیب خود می نمایند. در این سیستم فروشگاه های فیزیكی جای خود رابه فروشگاه الکترونیکی داده اند.