شهر الکترونیک

سامانه مدیریت و یکپارچه‌سازی داده‌های مکانی

در بخش شهر الکترونیک یکی از کارآمدترین سامانه‌های نرم‌افزاری اطلاعات جامع مکانی مبتنی بر SDI در کشور، طراحی و پیاده‌سازی شده است. این سامانه که کاملاً بر بستر نرم‌افزارهای آزاد پیاده‌سازی شده است با نام تجاری «GeoTajak» ارائه می‌شود.

قابلیت‌های عمومی:

TiPrOT

تیپروت ، اولین محصول ما تو شرکت دانش بنیان سافا است که ثبت اختراع شده و یه نمونه از اون ساخته شده و الان در مرحله تولید محدود است تیپروت از "Time Programable Outlet" گرفته شده و به معنای "پریز قابل برنامه ریزی زمانی" است که دستگاهی است در زمان های مشخص برق رو وصل و قطع میکنه که دارای یک نرم افزار اندرویدی است توسط این نرم افزار شما میتونید انواع ترکیب های زمانی رو حتی برای چند سال ایجاد کنید مثلا روزهای دوشنبه و چهارشنبه هر هفته فلان ساعت تا فلان ساعت ، یا بیست و ششم شهریور از ساعت شش و بیست تا هفت و انواع دیگر ترکیب ها رو ایجاد کنید و توسط بلوتوث به دستگاه ارسال کنید ، تا دستگاه اون را اجر

نرم افزار TajakSDI

در بخش شهر الکترونیک یکی از کارآمدترین سامانه‌های نرم‌افزاری اطلاعات جامع مکانی مبتنی بر SDI در کشور، طراحی و پیاده‌سازی شده است. این سامانه که کاملاً بر بستر نرم‌افزارهای آزاد پیاده‌سازی شده است با نام تجاری «TajakSDI» ارائه می‌شود. این سامانه نرم‌افزاری برای تمام سازمان‌ها و شرکت‌هائی که به نوعی خدمات مکان‌محور ارائه می‌کنند، بسیار کارا می‌باشد. موضوع GIS و SDI با بزرگ شدن و افزایش شهرها و جمعیت آن‌ها در تمام دنیا بسیار مورد توجه می‌باشد.