اخبار

گسترش فناوری اطلاعات در تمامی حوزه‌های زندگی امروزی امری بدیهی است. این موضوع به نحوی است که در دنیای امروز استفاده از امکانات و قابلیت‌های این حوزه اجتناب‌ناپذیر می‌باشد. ظرفیت‌های فناوری اطلاعات می‌تواند نقش بسزایی را درگسترش ورزش و سهولت انتخاب، بررسی و دسترسی جامعه ورزش به اطلاعات مرتبط ورزشی، ایفا نماید.

امضای تفاهم نامه ایجاد «مرکز امداد نرم‌افزارهای آزاد و متن باز(FLOSS)» توسط استاندار یزد و مدیرعامل شرکت دانش بنیان سافا، در حضور وزرای تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ICT در قالب طرح تکاپو

به نام خدای زیبایی ها

یا مقلب القلوب والابصار               یا مدبر اللیل و النهار                 یا محول الحول والاحوال                حول حالنا الی احسن الحال

با ظهور و بروز بهار فرح بخش، نوای امید از بام تا شام بر رواق دل ها طنین انداز است تا همپای عشق ها و امیدها و نویدها، دل ها را به نور ایمان برافروزیم و دست ها را با تحول و شکوفایی همراه سازیم، گام های استوار را در تحقق ایده ها و طرح های ماندگار برداریم و نگاه حیرت، تحیر و تحسین برانگیز جهانیان را در باور باروری و نوآوری هایمان بنگریم و در صفحات زرین تاریخ بنگاریم.

ماژول آنالیز داده های مکانی

به گزارش روابط عمومی شرکت دانش بنیان سافا، پس از چندماه تحلیل در واحد تحقیق و توسعه(R&D) شرکت در خصوص پیاده سازی آنالیز شبکه هایی مانند شبکه‌های گاز و آب و ... در نرم افزار GeoTajak ، این پروزه وارد مرحله طراحی شده‌است. و طبق زمانبندی تعریف شده جهت پیاده‌سازی، شهریورماه سال ۱۳۹۶ این ماژول ارايه خواهد شد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت دانش بنیان سافا، روز یکشنبه مورخ 95/12/08 جلسه ای در خصوص ارائه محصول GeoTajak در سازمان آب منطقه ای استان فارس تشکیل شد.

لازم به توضیح است که برای اولین بار نگارش جدید نرم افزار GeoTajak با قابلیت های جدید و اضافه شدن بخش آنالیزهای پیشرفته برای مسئولین آن سازمان ارائه شد.

شایان ذکر است: که این سامانه توسط مهندس کارگریان، مدیر بازرگانی شرکت سافا به حاضرین در جلسه معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت دانش بنیان سافا، روز دوشنبه مورخ 1395/11/18 جلسه ای با حضور  معاونت ارزیابی و صلاحیت شرکت‌های دانش بنیان مرتبط با دانشگاه های  آزاد اسلامی در شرکت برگزار شد.

شایان ذکر است که در این جلسه در مورد طرح‌های دانش بنیانی شرکت سافا تبادل نظر شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت دانش بنیان سافا، دوشنبه مورخ 95/10/06 جلسه آموزش نرم افزار TajakSDI در محل شهرداری با حضور کارشناسان آن سازمان با مدیرعامل و مدیرفنی شرکت سافا تشکیل گردید.

شایان ذکر است که جناب آقای مهندس فلاح مدیر فنی شرکت سافا  در این نشست مسئولیت آموزش این نرم افزار را برعهده گرفتند.

به گزارش روابط عمومی شرکت دانش بنیان سافا، در شهرداری بندرعباس و سازمان منطقه آزاد جزیره قشم و کیش در خصوص ارائه نرم افزار TajakSDI جلسه ای با مسئولین GIS  تشکیل شد.

لازم به توضیح است این سامانه در شرکت گاز بندرعباس نیز برای مسئولین آن سازمان ارائه شد.

شایان ذکر است: که این سامانه توسط مهندس کارگریان، مدیر بازرگانی شرکت سافا ارائه شد.

اولین گردهمایی، کارگاه آموزشی و نمایشگاه کاربرد علوم ژئوماتیک در صنعت گاز با مشارکت شرکت گاز و دانشگاه یزد روزهای ۲۷ و ۲۸ مهرماه برگزار شد.

در مراسم افتتاحیه این رویداد علمی که با حضور متخصصینGIS ، مهندسی، فناوری اطلاعات و پژوهش ۱۴ شرکت گاز استانی، اعضاء هیئت علمی دانشگاه یزد در حوزه  GIS و همچنین شرکت های دانش بنیان و تخصصی در حوزه GIS برگزار گردید،

محصولات ارائه شده در این همایش توسط شرکت دانش بنیان سافا :

TajakSDI

GeoTajak

صفحه‌ها