شرکت دانش بنیان سامانه های آزاد فناوری اطلاعات ایده آل آینده ایرانیان

شرکت دانش بنیان سامانه های آزاد فناوری اطلاعات ایده آل آینده ایرانیان

ایده باز، زندگی تازه

شرکت دانش بنیان سامانه های آزاد فناوری اطلاعات ایده آل آینده ایرانیان

شرکت دانش بنیان سامانه های آزاد فناوری اطلاعات ایده آل آینده ایرانیان

شرکت دانش‌بنیان سافا با حضور تعدادی از سهامداران خوشنام حقوقی و متخصصین به نام به عنوان سهامداران حقیقی در راستای تحقق ارتباط دانش و صنعت با استفاده از ایده‌های نو و خلاقانه فعالیت خود را آغاز نمود. شرکت دانش‌بنیان سافا از بدو تاسیس با نگرش تولید و ارائه نرم‌افزارها و سخت‌افزارهای آزاد با پشتوانه تیم فنی متشکل از کارشناسان و متخصصین با تجربه خود توانسته گام‌های مؤثری در جهت گسترش فرهنگ نرم‌افزارهای آزاد و متن باز در کشور بردارد. در این راستا این شرکت نرم‌افزار‌هائی تخصصی در حوزه‌های مدیریت منابع سازمانی و شهرالکترونیک را طراحی و پیاده‌سازی کرده است.

همچنین برگزاری دوره‌های آموزش حرفه‌ای در استفاده از نرم‌افزارهای آزاد در دانشگاه‌ها و برخی سازمان‌ها از دیگر دستاورد‌های شرکت دانش‌بنیان سافا می‌باشد. طراحی و تولید سخت‌افزارهای مرتبط با مدیریت منابع انرژی و سخت‌افزارهای خاص‌منظوره مبتنی بر ایده‌های نو موفقیت‌های دیگر این شرکت می‌باشد. علاوه بر این تاکنون این شرکت موفق به اخذ مجوزهای سازمان نظام صنفی یارانه‌ای، شورای عالی انفورماتیک و گواهی بهره‌برداری از نرم‌افزار شده است. زمینه‌های فعالیت شرکت دانش‌بنیان سافا با تکیه بر دانش کارشناسان خود، در حوزه‌های مختلف بخش‌های تخصصی را شکل داده است.

نرم‌افزارهای تحت وب

 • TCClubs

  با توجه به گسترش شهری و افزایش تعداد باشگاه‌ها، روش‌های سنتی برای معرفی قابلیت‌ها و امکانات باشگاه ها پاسخگو نمی‌باشد. در همین راستا این شرکت با هماهنگی سازمان ورزش و جوانان جهت ارتقاء سطح ورزش کشور، اقدام به راه‌اندازی سامانه یکپارچه‌ باشگاه‌های کشور بر روی بستر اینترنت نموده است.

 • Tajak Store

  امروزه بازاریابی تحت تاثیر توسعه ارتباطات از طریق رایانه ها قرار گرفته است. با توجه به گستردگی شبكه اینترنت و تجارت در دنیای امروزی بازار دیگر مفهوم قدیم خود را ازدست داده و شكل و شمایل و ویژگیهای جدیدی پیدا كرده است. بسیاری از فروشندگان حتی خریداران محصولات خود را نمی بینند و با آنان صحبت هم نكرده اند ولی محصول خود را فروخته و وجه آن را دریافت كرده اند

 • Tajak ERP

  اصطلاح ERP مخفف (EnterPrise Resource Planning) به معنای برنامه ریزی منابع سازمان است. TajakERP یک نرم افزار جامع مدیریتی است که بصورت مجموعه فعالیت‌ها یا نرم افزارها ارائه می گردد و مزایایی همچون مکانیزه کردن فعالیت های کسب وکار، یکپارچه سازی هسته کسب و کار، تجمیع داده های سازمان و بهبود عملکرد یک سازمان را به دنبال دارد.

نرم‌افزارهای تلفن همراه

 • Tajak Maps

  بر اساس گزارشات جهانی، اقبال جمعی به گردشگری روزافزون بوده و این رویکرد موجب ایجاد صنعت رو به رشدی با عنوان صنعت «گردشگری» گردیده‌است.لذا مدیران و سرمایه‌گذاران بخش خصوصی توجه ویژه‌ای به توسعه و بهره‌گیری از توانمندی‌های بالفعل و بالقوه این صنعت نموده‌اند.

 • چت سازمانی تاژک

  اپلیکیشن سازمانی تاژک

 • تقویم سازمانی تاژک

  اپلیکیشن سازمانی تاژک

ابزارهای هوشمند

سامانه‌های اطلاعات مکانی

 • Tajak SDI

  این سامانه نرم‌افزاری برای تمام سازمان‌ها و شرکت‌هائی که به نوعی خدمات مکان‌محور ارائه می‌کنند، بسیار کارا می‌باشد. موضوع GIS و SDI با بزرگ شدن و افزایش شهرها و جمعیت آن‌ها در تمام دنیا بسیار مورد توجه می‌باشد

 • GeoTajak

  در بخش شهر الکترونیک یکی از کارآمدترین سامانه‌های نرم‌افزاری اطلاعات جامع مکانی مبتنی بر SDI در کشور، طراحی و پیاده‌سازی شده است. این سامانه که کاملاً بر بستر نرم‌افزارهای آزاد پیاده‌سازی شده است با نام تجاری «GeoTajak» ارائه می‌شود.

 • ماژول آنالیز داده های مکانی

  یکی از پروژه های مهم بخش اطلاعات مکانی، آنالیز شبکه های گاز و آب است

نرم‌افزار و شبکه

 • مجازی سازی

  مجازی سازی عبارت است از راهکاری که اجازه می‌دهد چندین سیستم عامل میهمان به‌طور هم‌زمان بر روی یک میزبان سخت افزاری به اجرا درآیند. اشتراک منابع سخت افزاری موجود بر روی یک رایانه بین خادمان نرم افزاری یکی از فناوری‌های مورد توجه کارشناسان در چند سال اخیر بوده و سرمایه گذاری‌های اقتصادی و تحقیقاتی زیادی از سوی شرکت‌های بزرگ روی آن صورت گرفته است.

 • سیستم مدیریت یکپارچه تهدیدات

  سازمان‌ها و شرکت‌ها برای مقابله با تهدیدات داخلی شبکه نیازمند لحاظ نمودن کنترل دسترسی افراد به منابع مختلف شبکه هستند. به منظور اعمال سیاست‌های امنیتی شبکه و قوانین مرتبط با آن، از سیستمی می‌توان استفاده نمود که قابلیت مدیریت یکپارچه تمامی تهدیدات داخلی و بیرونی را دارا باشد، که از آن به عنوان مدیریت یکپارچه تهدیدات (UTM (Unified Threat Management یاد می‌شود.

 • مشاوره خدمات شبکه

  مشاوره انواع خدمات مربوط به شبکه رایانه شما در این شرکت انجام می گیرد

خدمات آموزش

 • FCDL

  در راستای مهاجرت از نرم‌افزارهای مالکانه به نرم‌افزارهای آزاد فرآیندی کامل طراحی و سرفصل‌های آموزشی آن توسط شرکت دانش‌بنیان سافا تهیه و تدوین شده‌اند

 • بنیاد جهانی کار با رایانه های آزاد

  «بنیاد جهانی کار با رایانه‌های آزاد» به عنوان اولین مؤسسه‌ای که با این هدف و با صبغه دانشگاهی در کشور تأسیس شده است، در جهت انجام موضوع فوق‌الذکر فعالیتهائی را انجام داده است. نگارش اولیه سرفصلهای آموزشی در قالب نه دوره مهارتی طراحی شده است.

 • دوره های آموزشی

  در این شرکت دوره های آموزشی در حوزه نرم افزار و سخت افزار برگزار می شود

مشتریان ما

ارتباط با سافا

آدرس

یزد، خیابان شهید مطهری، پارک علم و فناوری، ساختمان مراکز رشد اقبال، واحد ۲۰۴

کدپستی: ۸۹۱۷۶۹۷۹۹۸

تلفکس

۰۳۵ – ۳۷۲۶ ۰۰۹۴
۰۳۵ – ۳۷۲۶ ۰۰۹۵
۰۳۵ – ۳۷۲۶ ۳۴۳۰

ارتباط

رایانامه : info [at] saafaa [dot] ir

ارسال رزومه : jobs [at] saafaa [dot] ir

پشتیبانی : support.saafaa.ir

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید