سامانه حساب آنلاین شهروندی

16 مرداد 1399 | مدیر | محصولات

   سامانه حساب آنلاین شهروندی، تمامی خدمات شهرداری مانند خدمات تفریحی و سرگرمی، اتوبوس، تاکسی، پارک بازی، پارکومتر، پارکینگ، خدمات فرهنگی و گردشگری از طریق این سامانه قابل ارائه خواهد بود. قسمت های مدیریتی این سامانه از جمله مدیریت خدمات، بانک های عامل، لیست گزارشات، موجودی حساب، حساب های کاربران و پذیرندگان، کیف بلیط و […]

 

 سامانه حساب آنلاین شهروندی، تمامی خدمات شهرداری مانند خدمات تفریحی و سرگرمی، اتوبوس، تاکسی، پارک بازی، پارکومتر، پارکینگ، خدمات فرهنگی و گردشگری از طریق این سامانه قابل ارائه خواهد بود.

قسمت های مدیریتی این سامانه از جمله مدیریت خدمات، بانک های عامل، لیست گزارشات، موجودی حساب، حساب های کاربران و پذیرندگان، کیف بلیط و دسته بندی های آن به صورت کاربر حقیقی و حقوقی تست شد.

 با توجه به طرح تهیه شده توسط سازمان فاوا و واحد مهندسی ایمنی و ترافیک شهرداری در زمینه پارکومتر، مقرر شد احراز هویت، شارژ و مصرف در پروژه پارکومتر از طریق اتصال به سامانه متمرکز کیف پول انجام شود.

 سیاست سازمان فاوا در تامین دستگاه های بارکدخوان سامانه، بهره برداری از سامانه سیتاد و شاهکار، در احراز هویت و بازگشایی حساب بانکی جدید کیف پول طی ارسال لایحه ای به شورای شهر نیز مورد بررسی قرار گرفت.

لازم به ذکر است که تمامی خدمات  شهرداری از جمله خدمات تفریحی و سرگرمی، اتوبوس، تاکسی، پارک بازی،پارکومتر، پارکینگ،خدمات فرهنگی و گردشگری، دوچرخه، تحویل زباله خشک(کلیه مسائل امتیازی) و نظایر آن توسط این سامانه قابل ارائه خواهد بود. در ضمن سازمان فاوا سخت در تلاش است تا پروژه کیف پول آنلاین که بعضا در برخی شهرها تا دو سال زمان برده است را با کیفیت بالا و در مدت زمان هفت ماه پیاده سازی نموده و این زیرساخت مهم را که باعث تغییر همه جانبه در ارتباط شهرداری با شهروندان خواهند بود، در اختیار کاربران و شرکت های ثالث اجرا کننده زیر پروژه ها (Third-party) قرار دهد.